"Security Complex" - правильний вибір!

Ви перебуваєте в потрібному місці! Ми орієнтовані на надання якісних послуг охорони та прийняття комплексних рішень, щодо безпеки. Ми враховуємо Ваші інтереси та прагнемо перевершити очікування.

Охоронне агенство «Security Complex», що у місті Чернівці, надає повний спектр послуг фізичної охорони. Вони включають в себе фізичну охорону об'єктів, квартир та житлових будинків; захист комерційної нерухомості, такої як склади, заводи і офіси; забезпечення масових заходів, таких як благодійні ярмарки, промислові виставки або семінари компаній; монтаж пожежних систем та систем сигналізації. Наші охоронці здійснюють контроль доступу до об'єкту, реєстрацію працівників Вашої компанії, відвідувачів і гостей.

Послуги, які надає наше агенство, орієнтовані на запобігання та протидію несанкціонованим діям на об’єкті охорони. Також послуги «Security Complex» направлені на захист осіб, за чию безпеку, безпосередньо, ми відповідаємо. Немаловажливим завданням для нас є запобігання крадіжкам та пожежам на об'єкті охорони.

Охоронець або співробітник агенства - це особа, яка професійно володіє навичками захисту людей, збереження цілісності  активів та власності. Наші співробітники, завжди готові своєчасно відреагувати у разі надзвичайних ситуацій, щоб захистити життя та здоров'я осіб, а також власність, яка під охороною агенства «Security Complex».