Якщо вам потрібна допомога, у нас є список розповсюдженних запитань і відповідей. Натисніть на питання нижче, щоб побачити відповідь.

Основний ресурс охоронної організації - це її персонал, а основна стаття витрат, безсумнівно - це заробітна плата працівників охорони. Законом України «Про Державний бюджет на 2017 рік» від 21.12.2016р.,  встановлений мінімальний розмір оплати праці в сумі 3200 гривень. Зазвичай в роботі цілодобового поста зайняті 3 (мінімум - 2 при певних умовах до режиму роботи і відпочинку) співробітника охорони. Додайте до цього обов'язкові страхові внески, витрати на форму одягу, ліцензування, адміністративний ресурс ... На наш погляд, мінімально можлива вартість поста охорони для чесного підприємства - не менше 18 грн/год. 

Так можете. Зверніться в наш офіс і призупините договір з нашим агенством.

Охоронне агентство  «Security Complex» несе матеріальну відповідальність за об'єкти, що охороняються. Цей пункт обов'язково прописується в договорі на надання охоронних послуг.

Так, при замовленні охоронних послуг на 3 і більше постів охорони - надається знижка у розмірі від 10%  до 25% протягом одного чи двох років на щомісячну оплату за послугу.

При укладанні договору ми фіксуємо вартість охоронних послуг на один рік. Ми дуже відповідально підходимо до питань зміни тарифів і ціноутворення.

Наші кадри проходять повний курс навчання, підготовки і підвищення кваліфікації охоронників у "Центр СПБ" за програмами курсової і індивідуальної підготовки та підвищення кваліфікації за професією «Охоронник» 1-3 розрядів.